Rysunki na zamówienie - informacje, cennik
Ten post jest przeznaczony dla osób, które zastanawiają się nad zamówieniem u mnie rysunku. Zaznaczam, że od każdego zamówienia odprowadzam podatek, więc wraz z rysunkiem otrzymujecie ode mnie potwierdzenie zakupu lub fakturę.

Jeśli chcesz zamówić u mnie rysunek napisz do mnie na Facebooku, Instagramie lub na email: artopolosis@gmail.com

Ceny.
Jeśli chodzi o cennik - to jest on bardzo zróżnicowany, wszystko zależy od tego, czym ma być wykonany (ołówek, kredki), na jakim formacie (a3, a4, a5, lub mniejszy), jak bardzo szczegółowa jest główna postać, czy rysunek ma mieć wykonywane tło i jak bardzo ono jest szczegółowe. Nie rysuję na formatach większych niż a3. Poniżej podaję ogólny cennik. Ceny mogą być wyższe, jeśli tło ma być dość szczegółowe.

Dokładną cenę podaję po zobaczeniu zdjęcia i ustaleniu formatu, oraz tym czym rysunek ma być wykonany.


Zadatek.
Przed przystąpieniem do rysowania danego zamówienia biorę 20% zadatku w celu zabezpieczenia się przed ewentualną rezygnacją. Zadatek jest bezzwrotny.

Koszt wysyłki.
Do zamówienia doliczam koszt wysyłki (od 7zł do 15zł), zależny jest on od formatu, oraz tego czy zamawiający chce rysunek z antyramą.

Antyrama.
Do rysunku można domówić antyramę. Ceny: a3 - 7zł a4 - 5zł a5 - 3zł

Jakość zdjęcia.
Im bardziej wyraźne zdjęcie, tym większy realizm na rysunku. Gdy na przybliżeniu widać same piksele, zrobię na rysunku tyle szczegółów ile mogę dostrzec. Pamiętaj, aby postać portretowana wyglądała na zdjęciu korzystnie. Bardzo prześwietlone zdjęcia lub z nałożonymi filtrami mogą zniekształcić to jak dana osoba wygląda. Przy ustalaniu szczegółów i zobaczeniu zdjęcia zawsze uprzedzam, czego zamawiający może się spodziewać na gotowym rysunku.
Jeśli zajdzie taka potrzeba, pomagam w dokonaniu wyboru odpowiedniego zdjęcia do portretu.

Zdjęcia proszę wysyłać na email: artopolosis@gmail.com , gdyż Facebook psuje ich jakość.

Co rysuję?
Na zamówienie rysuję portrety ludzi, zwierząt, pojazdy i inne. Po zobaczeniu zdjęcia informuję, czy jestem w stanie się podjąć danego zamówienia. Nie rysuję na zamówienie ze zdjęć objętymi prawami autorskimi (ściągniętymi z interentu - google, pinterest, itp.). Moje przykładowe rysunki:
Czas realizacji.
Wszystko zależy od stopnia trudności danego rysunku, jego formatu, oraz tego ile w danym okresie posiadam zamówień. Średnio na realizację daję sobie 2 tygodnie czasu, gdyby czas realizacji miał być dłuższy uprzedzam przed dokonaniem transakcji.


Udostępnianie rysunku na social media.
Jeśli nie chcesz, aby narysowany dla Ciebie portret/rysunek znalazł się na moich social media napisz o tym. Szanuję Twoją prywatność. Sama również selekcjonuję to co pojawia się na moich socialach, więc jeśli nawet nie masz nic przeciwko, aby narysowana dla Ciebie praca znalazła się na moich social media - niekoniecznie tam pojawi. 😉

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Jak kropkować? - unikanie błędów i podstawowe informacje.

Jak rysować włosy? - tutorial

Jakie ołówki na początek, oraz jak uzyskać nimi mocną czerń na rysunku?