Rysunki na zamówienie - informacje, cennik
Ten post jest przeznaczony dla osób, które zastanawiają się nad zamówieniem u mnie rysunku. Zaznaczam, że od każdego zamówienia odprowadzam podatek, więc wraz z rysunkiem otrzymujecie ode mnie potwierdzenie zakupu lub fakturę.

Jeśli chcesz zamówić u mnie rysunek napisz do mnie na Facebooku, Instagramie lub na email: artopolosis@gmail.com

Zamówienia.
Po zaktualizowaniu cen nie ma już widełek, wszystko jest bardzie przejrzyste. Portrety ludzi rysuję ołówkami i kredkami, natomiast wszystkimi trzema narzędziami rysuję zwierzaki. W przypadku nietypowych zamówień (coś innego niż portret człowieka lub zwierzaka) koszt wyceniam indywidualnie.


Zadatek.
Przed przystąpieniem do rysowania danego zamówienia biorę 50% zadatku w celu zabezpieczenia się przed ewentualną rezygnacją oraz zarezerwowaniem terminu. Zadatek jest bezzwrotny.

Koszt wysyłki.
Do zamówienia doliczam koszt wysyłki 15 zł. Rysunki wysyłam Pocztexem.

Antyrama.
Rysunki wysyłam w antyramie, która jest wliczona w cenę portretu.

Jakość zdjęcia.
Im bardziej wyraźne zdjęcie, tym większy realizm na rysunku. Gdy na przybliżeniu widać same piksele, zrobię na rysunku tyle szczegółów ile mogę dostrzec. Pamiętaj, aby postać portretowana wyglądała na zdjęciu korzystnie. Bardzo prześwietlone zdjęcia lub z nałożonymi filtrami mogą zniekształcić to jak dana osoba wygląda. Przy ustalaniu szczegółów i zobaczeniu zdjęcia zawsze uprzedzam, czego zamawiający może się spodziewać na gotowym rysunku.
Jeśli zajdzie taka potrzeba, pomagam w dokonaniu wyboru odpowiedniego zdjęcia do portretu.

Zdjęcia proszę wysyłać na email: artopolosis@gmail.com , gdyż Facebook psuje ich jakość.

Co rysuję?
Na zamówienie rysuję portrety ludzi, zwierząt, pojazdy i inne. Po zobaczeniu zdjęcia informuję, czy jestem w stanie się podjąć danego zamówienia. Nie rysuję na zamówienie ze zdjęć objętymi prawami autorskimi (ściągniętymi z internetu - google, pinterest, itp.). Nie projektuję tatuaży. Moje przykładowe rysunki:


Czas realizacji.
Rysunek będzie wykonany w ciągu max 2 tygodni od podanego terminu.

Udostępnianie rysunku na social media.
Jeśli nie chcesz, aby narysowany dla Ciebie portret/rysunek znalazł się na moich social media napisz o tym. Szanuję Twoją prywatność. Sama również selekcjonuję to co pojawia się na moich socialach, więc jeśli nawet nie masz nic przeciwko, aby narysowana dla Ciebie praca znalazła się na moich social media - niekoniecznie tam się pojawi. 😉

Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Jak rysować włosy? - tutorial

Jak kropkować? - unikanie błędów i podstawowe informacje.

Jakie ołówki na początek, oraz jak uzyskać nimi mocną czerń na rysunku?